От днес се влиза в президентска кампания. Няма да позволя никой да тресе страната. Това каза лидерът на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски пред журналисти преди началото на първото заседание на есенната сесия на Народното събрание.
"Всички се занимават само с кандидатите си. Президентството се занимава само с това - да форматира кандидат, за да може на базата на този кандидат да има после партия президентът Радев. Той трябва да бъде откровен с хората. Той е един политик вече, но е време да си направи партията. Призовавам го да излезе", настоя той.
"Аз ще направя много разкрития по време на тези кампании. Няма да позволя на никого да излъже хората, ще получат цялата истина", допълни Пеевски, цитиран от БТА.
Попитан дали ще продължи да подкрепя правителството, лидерът на "ДПС-Ново начало" отговори: "Докато се вършат правилните неща за хората - ще го правя. Всички забележки, които имам, ги споделям с тях и смятам, че има чуваемост".
Откриха мъртъв испанец в планината Олимп в Гърция след няколко дни издирване
Народният театър открива изложба за 150 години от рождението на Сава Огнянов
Министър Демерджиев: Цялата "сарафовщина" губи сила
Отбелязваме Световния ден на спешната медицина
Какво покрива здравната застраховка и кога си заслужава?
Какви форми на активност помагат за по-добро качество на живот и по-късно
Двама лекари от ИСУЛ бяха отличени за международни постижения в медицинската онкология
Ще има ли геомагнитни бури до края на май: Прогноза за космическото време
НАСА планира изграждането на лунна база с размерите на град
Двама от членовете на руския екипаж на МКС излизат в открития космос
Най-мощният руски ядрен реактор достигна ключов етап след влизане в експлоатация
МВР в акция: Хиляди проверки и арести в страната
Министри и експерти се събират на извънредна среща за незаконните строежи до Варна
24 часа: БАБХ ще следи разтоварването на аржентински слънчоглед във Варна
Как политиците реагираха на оставката на Сарафов
Обучението по професии у нас продължава да е слабо обвързано с реалния трудов пазар
ВСС прие оставката на Сарафов като директор на НСлС и като зам.-главен прокурор
Собственикът на The Mall придобива и Galleria Burgas за 122 млн. евро
AI, критично мислене и липсата на кадри – какво очертаха експертите в „Бъдещето: От образование до кариера“