"Възраждане" на протест пред НС заради еврото: "Мафията, вън!"

Опитват да блокират работата на депутатите

04.06.2025 • 08:47 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Привърженици на "Възраждане" блокираха района на площад "Кн. Александър Батенберг" около Народното събрание. Те протестират срещу приемането на еврото.

Присъстващите надуват вувузели и свирки, скандирайки "Мафията, вън!". 

В същото време народните представители влизат в Народното събрание за начало на пленарния ден. 

Към този момент няма напрежение. В района има засилено полицейско присъствие. Движението на автомобили в района е блокирано. Образуваха се задръствания.

Присъстващите скандират "Oставка" по адрес на управляващите. Народните представители бяха освиркани от протестиращите, предаде репортер на Bulgaria ON AIR.

При демонстрантите отиде лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов заедно с няколко от депутатите на партията.


  • Последни
  • Четени
2
2 rate up comment rate down comment 0
илиана
преди 10 месеца
Браво, само така! Хората не желаят еврото. Мисля, че голямо показно се направи в събота! Сигнализирай за неуместен коментар
1
3 rate up comment rate down comment 0
Не на еврото
преди 10 месеца
Телевизиите се напълниха с арменци, еврее, нагаждачи и използвачи!Зсички пеят в хор срещу лева и независимостта на България! Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички