За поредна година през Стара Загора премина шествие с националния флаг, който беше издигнат на мемориала "Бранителите на Стара Загора".
Хиляди жители и гости на града участваха в тържеството. 300-метровият флаг беше пренесен с паметно шествие "За Свободата... Да развеем българското знаме!" през 5-километровия маршрут от центъра на Стара Загора до мястото на издигането му.
Още по темата
Военните роти от Старозагорски гарнизон и Втора Тунджанска механизирана бригада участваха в церемонията.
По-рано днес бе отслужен молебен за България в Катедрален храм "Св. Николай Мирликийски Чудотворец".
Тагове:
Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях
Бруклин Бекъм яко се изгаври с Дейвид и Виктория (ВИДЕО)
Терзийски, ПП: Политическият чадър в "Баба Алино" е на ГЕРБ
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Титан и Плутон споделят една и съща мистериозна спектрална характеристика
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Таксиджии от Варна призовават клиентите да избират по-удобни места за качване
Излазъл преди десетина дни от затвора е задържан заради трите трупа в Угърчин
Съдът не уважи жалбата срещу временното отстраняване на началника на Службата по кадастър във Варна
От 1 юли социалната пенсия за старост ще е 183,81 евро
Какво ще бъде времето в четвъртък?
Защо Apple не може да спечели войната при чиповете въпреки дълбоките си джобове
Московската нефторафинерия едва ли ще заработи до края на годината след украинските удари
С електрическия кросоувър GWM Ora 5 България пак ще е сред автомобилните производители
Депутатите приеха на първо четене промени в дейността на инвестиционните фондове