Кола се заби в стълб до автобусна спирка в София. Двама души са пострадали. Тежкият инцидент е станал около 12:30 ч. на булевард "Г. М. Димитров".
При удара е пострадал 50-годишен мъж, който е бил на тротоара, настанен е в болницата "Света Анна" с много наранявания. В болница "ИСУЛ" с комоцио, черепно-мозъчна травма и контузия на гръдния кош, е водачът на автомобила - 65-годишен мъж. Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни.
В колата е имало и един пътник, който е избягал.
"Чух само писъците на хората и удара. Изтичах и видях, че под колата има човек. Мъжете от спирката вдигнаха колата, за да могат да извадят човека. Той беше възрастен и не беше в добро състояние", коментира очевидец на инцидента.
Доказаха ли, че има живот на Марс?
ГЕРБ разочаровани от бюджета на ПБ, очаквали да е по-амбициозен
Хотелиери пищят: Толкова зле не е било досега
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Ето къде няма вода във Варна днес
Горанов: Иронично е, че именно Асен Василев е един от най-яростните критици на бюджета
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост