Кола се заби в стълб до автобусна спирка в София. Двама души са пострадали. Тежкият инцидент е станал около 12:30 ч. на булевард "Г. М. Димитров".
При удара е пострадал 50-годишен мъж, който е бил на тротоара, настанен е в болницата "Света Анна" с много наранявания. В болница "ИСУЛ" с комоцио, черепно-мозъчна травма и контузия на гръдния кош, е водачът на автомобила - 65-годишен мъж. Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни.
В колата е имало и един пътник, който е избягал.
"Чух само писъците на хората и удара. Изтичах и видях, че под колата има човек. Мъжете от спирката вдигнаха колата, за да могат да извадят човека. Той беше възрастен и не беше в добро състояние", коментира очевидец на инцидента.
Рецептата Dnes: Кекс с праскови и рикота
Татарова: Разбрах от медиите, че съм освободена от поста
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
Размяна на удари между САЩ и Иран постави под въпрос примирието в Близкия изток
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Варна: Публично обсъждане по проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г. ще се проведе на 3 юли
Демерджиев пусна кадри от спецакцията във варненския район "Приморски"
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.
Изтеглянето на войските на САЩ хвърля сянка върху редица германски градове
Украйна е атакувала Белгородска област 76 пъти през изминалия ден