Издърпаха навътре в морето мината край Варна и я обезвредиха

Няма нанесени щети

12.03.2024 • 12:44 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Издърпаха навътре в морето мината край Варна и я обезвредиха
Издърпаха навътре в морето мината край Варна и я обезвредиха

Сигнал за плаваща мина между "Порт Палас" и рибарско селище край Варна притесни местните хора тази сутрин. В продължение на часове районът беше отцепен от полицията и се евакуираха живущите от селището.

От Министерството на отбраната съобщиха за Bulgari ON AIR, че екип на Военноморските сили е предприел действия за обезвреждане на мината. Тя е издърпана зад буната - на 300-400 метра навътре в морето и там е обезвредена. 

Няма нанесени щети, става ясно още от официалната информация.

Трябва ли да има засилено полицейско присъствие в София заради напрежението около мигрантите?

Задължително трябва да има.
61%
Да оставят хората сами да се справят с проблема.
5%
Проблемът не се решава с присъствието на повече полиция.
35%
Общо 1072 гласа


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички