Възмутени граждани сигнализираха за турист, който се е изкъпал в езерото Безбог. Това става ясно от публикация в социалните мрежи. На кадри се вижда мъж, който плува навътре във водите на езерото.
Още по темата
"Когато на Безбог нещастниците са повече от парковата охрана", пише човекът, който сигнализира за грубото нарушение.
Езерото "Безбог" е с ледников произход и е разположено в Безбожкия циркус североизточно от връх Безбог, заедно с три други малки пресъхващи езера. На северния му бряг се намира хижа Безбог.
Езерото е на височина 2239 метра. От него изтича Безбожка река (Дуиловица), десен приток на река Места. То попада в границите на НП "Пирин", пише "24 часа".
Снимка: БГНЕС
Тагове:
Арестуваха войника, заплашил Путин с преврат
И Бонев разкритикува бюджета: Вероятн оставени много капани, които в момента щракват
Най-накрая: Демерджиев обяви, че ще има нови лаборатории за изследване на кръвни проби
Нинова за Радев: Обеща да не вдига данъците, а ги вдигна - хората ще обеднеят
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Утре и на 4 юли предстои придвижване на военна техника по републиканските пътища
От 1 август допълнителни лаборатории ще изследват пробите на шофьорите за наркотици
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново