Верижна катастрофа е станала в София. Инцидентът е в жк. "Дианабад" на бул. "Г.М. Димитров" и ул. "Николай Габровски".
Катастрофата е станала точно на светофара. Кола се е забила в автобус на градския транспорт, друга е преминала през бордюра и е спряла в близката бензиностанция, става ясно от публикация във Facebook групата "Катастрофи в София".

"Бях на кръстовището като стана, този индивид мина на червено с бясна скорост, не можа да вземе десния завой и се заби в човека с аудито", пише в социалните мрежи очевидец на катастрофата.

В района се е образувало задръстване. На място са изпратени полицейски екипи и линейка.
Снимки: Facebook
Тагове:
Очаква ни слънчева и гореща събота
Как Сирски води войната: Между военните успехи и критиките за големи загуби
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Основните причини за смърт сред българите са болестите на органите на кръвообращението
ЕС открива процедура за свръхдефицит срещу България
"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Невиждани горещини в Европа: Температурите достигнаха 45 градуса, жертвите вече са 212
От космоса: Черно море и Босфора в млечносин тюркоаз
Nasdaq задълбочава спада си, след като OpenAI реши да отложи излизането на борсата
Половината от енергията в Китай ще бъде зелена до 2030 г.
Стоил Цицелков: Разочарованието тласна Перу надясно, но не с идеологически завой
Рекордните горещини топят напредъка на френските националисти