Спря токът в МБАЛ Благоевград, пациенти чакат на над 32°

Работата на медиците беше принудително спряна

18.07.2023 • 13:11 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Спря токът в МБАЛ Благоевград, пациенти чакат на над 32°
Спря токът в МБАЛ Благоевград, пациенти чакат на над 32°

Болницата в Благоевград остана без ток. Работата на медиците беше принудително спряна. Десетки пациенти останаха да чакат пред кабинетите на лекарите в горещите коридори.

Термометърът показва 32 градуса, предаде радио "Благоевград". Не е ясно кога причината за аварията ще бъде отстранена.

"Ток няма в цялата болница, както и в ПУЛС. Чухме, че причината е гръмнал трафопост, но не знам доколко е вярно. За съжаление, няма на кого да се оплачем“, коментира управителят на Медицински център 1 д-р Тони Даскалов.

Снимка: Димитър Кьосемарлиев (Bulgaria ON AIR)


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички