Трамвай смачка кола в София, шофьорът е в болница

Инцидентът е станал в близост до един от моловете в столицата

15.05.2023 • 08:42 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Трамвай смачка кола в София, шофьорът е в болница
Трамвай смачка кола в София, шофьорът е в болница

Трамвай блъсна кола в близост до столичен мол. Тежката катастрофа е станала рано тази сутрин на бул. "Ситняково" - в района на обръщалото.

На мястото незабавно са изпратени линейка и пожарен автомобил. Пристигнал е и кран, за да издърпа автомобила.

Водачът на лекия автомобил е настанен в болница. Колата вече е изтеглена от релсите, както и трамваят. Движението в района е възстановено.

Снимка: Николета Данкова/Facebook


  • Последни
  • Четени
2
1 rate up comment rate down comment 0
Жоро
преди 3 години
Там минава трамвай номер 20, трамвай номер 10 не знам откъде минава,но не е оттам. Сигнализирай за неуместен коментар
1
17 rate up comment rate down comment 1
Ап
преди 3 години
на Ситняково нито има обръщало, нито минава трамвай номер 10 Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички