Мъжете, обрали кеш терминал, действали изключително организирано, чакала ги кола

Продължава тяхното издирване

07.03.2023 • 07:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Мъжете, обрали кеш терминал, действали изключително организирано, чакала ги кола
Мъжете, обрали кеш терминал, действали изключително организирано, чакала ги кола

Продължава издирването на на тримата мъже, които откраднаха кеш терминал в София. Разплащателното устройство е било изкъртено и задигнато. Все още не е ясно каква е била сумата в него.

Кеш терминалът се е намирал в денонощен магазин за хранителни стоки. На смяна са били две жени. По техния разказ мъжете са действали бързо и организирано, а пред магазина ги е чакала кола, с която избягали. По думите на представителя на фирмата, чиято собственост е устройството, това не е първата кражба на техни машини.

Снимка: БГНЕС


  • Последни
  • Четени
1
1 rate up comment rate down comment 0
анонимен
преди 3 години
Това са полицаи. Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички