Във варненско село и ушиха, и спуснаха 20-метров трибагреник

Хората от Чернево показаха какво е родолюбир

02.03.2023 • 14:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

В навечерието на Националния празник 3 март във варненското село Чернево спуснаха флаг с размери 3/20 метра.

"Набързо направихме организацията, ушихме знамето и сега имам честта да присъствам на неговото спускане", разказа жител на Чернево.

Идеята за изработването на знамето е на Валентин Георгиев, а с това се залавя местна шивашка фирма.

"Подарих знамето - 20-метров флаг - на Републиката, на моите съграждани, на всички хора. Флагът вече е разпънат. Надявам се всички хора в България да бъдат обединени под флага, защото флага сме ние - България, това сме ние - българите", каза Валентин Георгиев.


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички