Танкове "Ейбрамс" по пътищата на България, МО обясни накъде отиват

Бойната техника е преминала от полигон "Ново село" към Гърция

04.02.2023 • 21:55 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Танкове
Танкове "Ейбрамс" по пътищата на България, МО обясни накъде отиват

Министерството на отбраната информира, че днес военна техника на Сухопътните войски на САЩ - танкове "Ейбрамс" и бойна машина "Брадли", е била транспортирана по националната пътна инфраструктура от Учебен полигон "Ново село" към Гърция.

Техниката е преминала през ГКПП "Капитан Петко войвода" в 16:50 ч.

Снимка: БГНЕС (архив)
 


  • Последни
  • Четени
1
1 rate up comment rate down comment 0
мисъл
преди 3 години
А как и откъде са дошли, се пита?Да не пеем скоро "шуми Марица" Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички