Трагедия в София: Намериха мъртво новородено в найлонов плик

Извършва се оглед в кв. "Овча купел"

20.05.2022 • 09:39 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Откриха мъртво новородено бебе в найлонов плик в София. В момента се извършва оглед на място в кв. "Овча купел".

Детето е било износено, съобщава "24 часа".

Човекът, който го е открил, веднага е подал сигнал. Още тогава обаче детето вече било мъртво.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички