Отново от район "Люлин“ ни сигнализираха в платформата Helpbook.info за замърсени обществени площи:
"Моля, да се вземе под внимание почистване на обособената горичка пред бл. 213 от изсъхнали дървета и клони, както и от самоизрасналите храсталаци, особено до пътеката, която води към спирката на градски транспорт "90. СОУ", зад люляка, който е там има храсти, които са обособени на хралупа и вътре е пълно с боклуци, също така зад трафопоста на спирката - "90. СОУ", много е неприятно, прибирайки се вечер, когато е тъмно особено през зимата в 17:30, оттам да изскачат разни пияни, дрогирани или хора с болни мозъци и да плашат минаващите по пътеката.
Също така, тези храсти са се превърнали в обществена тоалетна, което също не е приятно за хората, все пак претендираме за европейска столица с европейски квартали. Надявам се да се направи нещо по гореизложените факти. Аз лично като съвестен гражданин почиствам въпросната горичка, плащам данък и такса смет“.
Ако видите нередност, проблем, с който се сблъсквате всеки ден и искате да подадете сигнал - направете го онлайн в HelpBook.info! Платформата на Investor Media Group ще ви даде възможност не само да придадете гласност на проблема, но и да изпратите сигнал до отговорните институции.
Снимка: HelpBook
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Жена от Русе пострада при верижна катастрофа в Бургас
Заради тежка катастрофа пътят Русе-Бяла е затворен
Щедри общинари във Варна: Папи Ханс ще пее срещу 36 000 евро, за DARA - 35 000 евро
Къде няма да има вода в понеделник 27 юли
Има ли връзка между дехидратацията и преждевременното раждане?
Високи нива на стресовия хормон в тялото – какви може да са причините?
Контрацептиви и лекарство за косопад с нови мерки за безопасност след оценка от EMA
Травма на Лисфранк – кога болката в ходилото не е заради обикновено навяхване?
На Марс се случва нещо странно: Учени не могат да обяснят мистериозни трусове
Сателитът NISAR засне гигантско ледено „колибри“ в Антарктида
В ЦЕРН изпробваха успешно новите магнити за Големия адронен колайдер
Биолози откриха непознато досега подводно създание
РИОСВ – Варна предупреждава за висока опасност от горски пожари
Обновяват междублоково пространство в район „Приморски“ с европари
Улица в кв. „Галата“ е сериозно пострадала след силния порой
Цените на горивата отново подлудяха на фона на ескалацията в Близкия изток
До 21 септември ЕЦБ очаква мнението на европейските граждани за дизайна на нови банкноти
Петър Ефтимов: Животът като инженерство – как науката търси рецептата за създаването му
"М+С Хидравлик" ще ликвидира дъщерното си дружество в Сърбия
Прогнозата на Intel надмина очакванията, докато AI бумът продължава да стимулира търсенето на чипове