Още два големи търговски центрове се включват в инициативата за масова ваксинация срещу Ковид-19 в столицата. С тях местата в София, на които столичани могат да се имунизират този уикенд, стават общо 7, информират от Столичната община.
Още по темата
Освен това от 9:00 до 16:00 ч. имунизация срещу Ковид-19 ще може да се прави и в Културния дом в кв. "Дружба", както и в читалище "Асен Златаров" в кв. "Христо Ботев".
Медицинските екипи във всички пунктове са от общинските диагностично-консултативни центрове и многопрофилни болници.От 29 май т.г., когато започна инициативата на Столична община и СРЗИ за разкриване на мобилни пунктове за ваксинация в София през почивните дни, в тях са се имунизирали общо 7 141 души.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Гюров с истории от властта: ЦИК през цялото време саботираха изборите
КНСБ: Ще има реакция, ако държавните служители ще плащат осигуровки
От 2027: Нов механизъм за изчисляване на минималната работна заплата
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Има задържан във връзка с трите трупа в Угърчин
БФБ е дерегистрирала акциите на "Арома"
Южнокорейският индекс Kospi се възстанови с над 3% след разпродажбите
Производителят на танкове KNDS се готви за IPO във Франкфурт и Париж
Планови ремонти оскъпяват газа за България през юли