Столичната община ще си сътрудничи с британското посолство у нас в областта на околната среда и подобряването на качеството на въздуха в София.
Началото ще бъде дадено от кмета на София Йорданка Фандъкова и посланика на Обединеното кралство Н.Пр. Роб Диксън на метростанция "Сердика-2".
Фокусът ще бъде поставен върху обмяна на опит в сферата на интелигентните градове и нисковъглеродния обществен транспорт.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
Шойгу: Мрежата от военни биологични лаборатории на САЩ се разширява по целия свят
Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест
Ето кой е младият мъж, бутнат от "Лъвов мост" след спор за пари
Вижте къде в София ще спрат водата на 24 юни, сряда
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Как липсата на сън саботира усилията във фитнеса?
Пътуване със самолет при запушен нос – как да избегнем болка в ушите?
Астрономи потвърдиха съществуването на трета галактика без тъмна материя
Китай превърна изстрелването на ракети в туристическа атракция
Нито растение, нито гъба: Мистериозен 8-метров организъм е доминирал на Земята
В океана откриха „изгубен град“, който не прилича на нищо друго на Земята
Черно море започна лагера в Трявна с 23-ма футболисти
Дъжд и гръмотевици над Северозападна България
Продължава издаването на заповеди за събаряне на постройки в местността "Баба Алино"
Цените на петрола продължават да вървят надолу
Варна ще бъде домакин на XII Европейска олимпиада по география
Micron и Anthropic сключиха споразумение за доставка на AI инфраструктура
В бюджета за 2026 г. е залегнал нов ред за финансиране на общинските проекти
Цената на петрола продължава да върви надолу*
Първият трилионер вече е ясен. Но кой ще бъде следващият?