Трагедия край с. Белгун: Четирима загинаха след гонка с автомобили

За инцидента съобщи в Twitter главният прокурор Иван Гешев

17.08.2020 • 21:48 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Трагедия край с. Белгун: Четирима загинаха след гонка с автомобили
Трагедия край с. Белгун: Четирима загинаха след гонка с автомобили

Тежък пътен инцидент карай добричкото село Белгун. Четирима души, сред които и две деца, загинаха след нерегламентирано състезание с автомобили. Това съобщи в Twitter главният прокурор Иван Гешев. 

В центъра на селото 36-годишен шофьор губи контрол над управлявания от него лек автомобил Ford, който се качва на тротоара и помита намиращите се там хора. 

На място са загинали майка и двете ѝ деца - на година и 9 месеца и на 11 години, както и 41-годишен мъж. Шофьорът на автомобила е в реанимацията на болницата в Добрич с множество травми. 

На място вече са окръжният прокурор на Варна и шефът на ОД на МВР.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
1
2 rate up comment rate down comment 0
Нина
преди 5 години
До кога тези джигити ще се вихрят и ще отнемат човешки животи? Сигнализирай за неуместен коментар
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички