Два автобуса с пътници от Германия пристигнаха на Международната автогара в София. Българските граждани бяха посрещнати от СДВР и проверени за температура от здравните власти.
Част от пътуващите се оплакаха от липса на организация и пълен хаос, защото чакали дълго време за проверка на документи и на здравословното им състояние.
По закон всички пътуващи от чужбина трябва да спазят 14-дневен карантинен срок. От управата на автогарата не бяха открити за коментар.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
В парламента темата е охраната на властта
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Китайска компания осъществи сателитно обаждане до обикновен смартфон
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Летен хороскоп: Три зодии, които ще получат нови възможности това лято
Ето къде няма да има ток днес във Варна
Виц на деня - 25 юни
Времето днес: Слънчево, но идват и гръмотевични бури
Григор Димитров е на 1/4-финал в Майорка
Цената на петрола се върна до нивата отпреди войната на САЩ с Иран*
Как държавните служители ще плащат осигуровките си според проектобюджета за 2026 г.
Кои са най-големите рискове пред сегашните бързоразвиващи се пазари
Американските акции се понижиха за трети пореден ден