Хаос и напрежение при пристигането в София на българи от Германия (+СНИМКИ)

Те се оплакаха, че са чакали много време за проверка

19.03.2020 • 14:20 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Два автобуса с пътници от Германия пристигнаха на Международната автогара в София. Българските граждани бяха посрещнати от СДВР и проверени за температура от здравните власти. 

Част от пътуващите се оплакаха от липса на организация и пълен хаос, защото чакали дълго време за проверка на документи и на здравословното им състояние.

По закон всички пътуващи от чужбина трябва да спазят 14-дневен карантинен срок. От управата на автогарата не бяха открити за коментар.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички