Каракачанов: Не показах среден пръст на публиката, а какво направи Полфрийман

Вицепремиерът не смята, че е направил нещо нередно

18.10.2019 • 18:10 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

Вицепремиерът Красимир Каракачанов не смята, че е направил нещо нередно като показа среден пръст в телевизионно предаване.

Той показа жеста с израз на възмущение от предсрочното освобождаване на Джок Полфрийман и обясни, че е демонстрирал какво е направил австралиеца с правораздавателната система.

"Не съм адресирал жеста към публиката. Просто показах какво получихме всички ние. Някой обаче се опитва по време на избори да използва това, което направих. Няма да ми променят мнението", каза вицепремиерът.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички