Четирима от осъдените полицаи по делото "Чората" влизат в затвора

Те ще изтърпят наказание от по 7 години лишаване от свобода

24.04.2019 • 11:00 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Четирима от осъдените полицаи по делото
Четирима от осъдените полицаи по делото "Чората" влизат в затвора

Четирима от общо петимата полицаи, осъдени по делото "Чората", вече са задържани и ще бъдат приведени в затвора в Бобов дол. Те ще изтърпят наказание от по 7 години лишаване от свобода. 

След 14-годишна съдебна битка и 4 дни след присъдата, снощи се предадоха двама от полицаите, осъдени за смъртта на Ангел Димитров, Георги Калинков-Калинката и Иво Иванов. 

Така двамата се присъединиха към Борис Механджийски и Мирослав Писов, които вече са в ареста. Очаква се последният – Янко Янков, да се върне от Германия, за да отиде в затвора.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
България виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички