"Пътна полиция" обяви резултатите от вчерашната акция срещу високата скорост в цялата страна. Шофьорът, засечен да кара със 277 километра в час на магистрала "Струма", е от Кюстендилско.
Общо за цялата страна са установени повече от 10 000 нарушения. Най-много са те в областите София и Велико Търново. Най-малко нарушения пък са засечени в Монтана.
Полицията обяви, че с 2800 повече са регистрираните нарушители в сравнение с предишната акция. Причината за това според тях е въвеждането на триногите камери, с каквато е заснет и шофьорът, който е карал с близо 280 км/ч.
Акцията "24 часа скорост" приключи, но контролът по линия на TISPOL продължава до края на седмицата.
Харесайте и страницата ни във Facebook ТУК
"Прогресивна България" настоява за одит на пенсионните разходи
Ралица Асенова с "факти и неудобни истини" за казуса "Петрохан"
Синдикатите не харесват бюджета, КНСБ готви протест
Двата икономически стълба, които поддържат Русия на Путин, може да се сринат
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Самолет се разби във Франция, 11 души загинаха
Хванаха за ден 39-ма шофьори с алкохол или наркотици
Мъж скочи от тераса и почина на място
Демерджиев: Има достатъчно доказателства за повдигане на редица обвинения по случая „Баба Алино“
Утре е обявен код за опасно горещо време в цяла България
Европа си припомня как да бори жегата с "народни средства"
Инфлацията погубва романтиката: Поколението Z пести от срещи и връзки
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново