Това правителство е с отпаднала необходимост. Време е за демокрация. Сигнализирай за неуместен коментар
3
21
Ганка преди 16 часа
Не знаете какво искате.Посегнаха на осигуровките на чантаджиите и веднага протест.Ако имаше и арести и съд за крадливите,какво щяхте да правите тогава.Искате самоПеевски да краде. Сигнализирай за неуместен коментар
2
03
Йокин преди 17 часа
Приземявай Самальота!!! Сигнализирай за неуместен коментар
1
36
Чарли преди 17 часа
Руския плъх не разбира от протести, разбира само от юмруци, който юмрук вдига, получава само юмруци Сигнализирай за неуместен коментар
преди 12 часа
преди 16 часа
преди 17 часа
преди 17 часа