Прокуратурата поиска постоянен арест за началника на Трето РПУ в Пловдив

Хаджиев е обвинен за това, че със свой подчинен са извършили приготовление да придобият 500 кг марихуана

22.05.2021 • 18:46 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Прокуратурата поиска постоянен арест за началника на Трето РПУ в Пловдив
Прокуратурата поиска постоянен арест за началника на Трето РПУ в Пловдив

Прокуратурата поиска постоянен арест за началника на Трето РПУ в Пловдив Самуил Хаджиев, още един полицай и двама криминално проявени.

На засекретено заседание окръжният съд в Пловдив разглежда искането на прокуратурата Хаджиев, полицаят Атанас Качаков и двамата полицаи Даниел Димитров и Симеон Иванов, да бъдат задържани под стража.

Самуил Хаджиев е обвинен за това, че заедно със своя подчинен Атанас Качаков на 5 април в с. Болярци са извършили приготовление да придобият около 500 кг медицинска марихуана. Двамата полицаи са с обвинения за редица акции, в които са използвали служебното си положение.

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
 


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички