Пребиха 44-годишен в столичния "Хаджи Димитър"

Той е откаран във ВМА с травма на главата

25.02.2021 • 23:35 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Пребиха 44-годишен в столичния
Пребиха 44-годишен в столичния "Хаджи Димитър"

44-годишен мъж е откаран във ВМА след подаден сигнал за побой в столичния квартал "Хаджи Димитър", съобщи говорителят на ЦСМП - София Катя Сунгарска.

Тя поясни, че адресът на инцидента е в кв. "Хаджи Димитър".

"Подаден е сигнал за побой. За 11 минути е отишла линейката. Човекът е на 44 години. Има травма на главата. Има и лека разкъсно-контузна рана на главата. Екипът е обработил раната на място, но за всеки случай са го хоспитализирали във ВМА за снимка. Няма нищо животозастрашаващо или нещо, което да буди притеснение", каза още Сунгарска, цитирана от "Фокус".

Снимка: Димитър Кьосемарлиев/ Bulgaria ON AIR

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички