Осъдиха мъж на 17 г. затвор, удушил приятeлката си

Присъдата може да бъде обжалвана пред Апелативен съд – Бургас

10.02.2021 • 16:43 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Осъдиха мъж на 17 г. затвор, удушил приятeлката си
Осъдиха мъж на 17 г. затвор, удушил приятeлката си

17 години "лишаване от свобода“, спрямо подсъдим за убийство, извършено по особено мъчителен за пострадалата начин и с особена жестокост, наложи Окръжният съд в Сливен. 

Т. Г. е подсъдим за това, че умишлено умъртвил 49-годишна жена, чрез удушаване. Престъплението е осъществено на 4 юли 2020 година в град Сливен. 

По време на разследването е установено, че Т.Г. и пострадалата имали интимна връзка. Подсъдимият и пострадалата заживели заедно, но в един момент тя решила да го напусне. Последвал скандал, по време на който жената явно заявила намерението да прекрати отношенията си с подсъдимия. Тогава той я удушил с ръце. Поставил едната пред устата ѝ, а другата на шията ѝ и употребявайки значителен натиск, спрял приема ѝ на въздух.

Наказанието, което е постановено по реда на съкратеното производство, трябва да бъде изтърпяно при "строг“ режим в затвор.

Присъдата може да бъде обжалвана пред Апелативен съд – Бургас.  

Снимка: Pixabay

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК

    


  • Последни
  • Четени
Криминално виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички