Жена от Сандански влезе в ареста, защото приготвила кекс с канабис за децата си. До задържането й се стигнало след сигнал от филиала за спешна помощ, подаден в полицията около 1 часа през нощта, за постъпили две жени на 46 и 22 години и двама мъже на 19 и 22 години със симптоми за хранително отравяне.
От полицията установили, че те са яли домашно приготвен "весел кекс“.
Жената, която живее в САЩ, била на почивка в родния си град с децата си - на 19 и 22 г. и техен приятел американец. Тя решила да приготви популярния "весел кекс" с марихуана, пише "24 часа".
След консумацията му четиримата се почувствали зле и са потърсили медицинска помощ. Състоянието им е стабилизирано и за изписани от болницата.
Снимка: Pixabay
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
По-високи сметки или по-добър избор? Какво ни очаква на свободния пазар на ток
Приземиха няколко Airbus A380, имали пукнатини в крилете
Левски подписа с испанския защитник Алекс Сентейес
Гюров с истории от властта: ЦИК през цялото време саботираха изборите
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Откриха спящ гигант: Древна черна дупка с маса 6 млрд. пъти по-голяма от слънчевата
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Задържаха 27-годишен във Варна заради грабеж
Хороскоп за 25 юни 2026
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Повече магазини, повече възможности: Lidl разширява екипа си с нови работни места в цялата страна
Nike привлече кадър на Pfizer за главен финансов директор
Alphabet увеличава тежестта на технологичните гиганти с влизането си в Dow
БФБ е дерегистрирала акциите на "Арома"