18-годишен българин oчарова журито на "Х Factor" във Финландия

Викторио Ангелов от Шумен изпълни песента "Чувствам се добре" на Майкъл Бубле

07.03.2018 • 15:18 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
18-годишен българин oчарова журито на
18-годишен българин oчарова журито на "Х Factor" във Финландия

18-годишен българин очарова журито на "Х Factor" във Финландия. Викторио Ангелов от Шумен изпълни песента "Чувствам се добре" на Майкъл Бубле. 

След изпълнението си Викторио получи четири пъти "да" от журито, в чийто състав е певицата Сара Алто, която ще представи Финландия на "Евровизия 2018". 

През 2012 г. роденият в България Викторио се мести във Финландия заедно със семейството си. Шест месеца след пристигането си в скандинавската държава младежът участва в първия си местен телевизионен музикален формат "КидСинг", където се класира в челната тройка.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички