Кралицата отиде за пръв път на модно ревю

Елизабет II връчи и първата новоучредена Кралска награда за приноса на модната индустрия

21.02.2018 • 16:32 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Кралицата отиде за пръв път на модно ревю
Кралицата отиде за пръв път на модно ревю

Британската кралица Елизабет присъства за първи път на Седмицата на модата в Лондон. Тя седеше на първия ред в компанията на главния редактор на американското списание Vogue Анна Уинтур.

В края на ревюто Елизабет II връчи и първата Кралска награда за изключителен млад талант и оригинален дизайн.

Тя е създадена като признание за приноса на модната индустрия към обществото и дипломацията.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички