Вълчи вой или химнът на САЩ? Певица сътвори огромен гаф

Бившата вокалистка на "Black Eyed Peas“ Фърги избра нестандартна интерпретация в стил чувствен блус

20.02.2018 • 22:37 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Вълчи вой или химнът на САЩ? Певица сътвори огромен гаф
Вълчи вой или химнът на САЩ? Певица сътвори огромен гаф

Американската певица Фърги се извини за изпълнението си на националния химн на страната. Отговорната задача ѝ беше поверена за полувремето на мача на звездите на Националната баскетболна асоциация, който се проведе в неделя. 

Бившата вокалистка на "Black Eyed Peas“ избра нестандартна интерпретация в стил чувствен блус. Мнозина от присъстващите в залата не успяха да скрият смеха си, а социалните мрежи избухнаха в критики срещу изпълнението. 

Фърги обясни, че е артист, който поема рискове и че избраният от нея тон не е бил подходящ.


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички