Холивудската звезда Джерард Бътлър снима нов филм в България

На режисьорския стол на лентата ще застане Рени Харлин

18.01.2022 • 10:35 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Холивудската звезда Джерард Бътлър снима нов филм в България
Холивудската звезда Джерард Бътлър снима нов филм в България

Холивудската звезда Джерард Бътлър, който осинови българското куче Шушка от Витоша, отново пристига у нас за снимките на нов филм. По него той ще работи отново с компанията "Millenium Media", въпреки че преди година тя бе една от фирмите, срещу които шотландецът заведе съдебен иск за пропуснати ползи от "Код: Олимп" (2013).

Казусът изглежда е вече решен, като заедно двете страни ще продуцират екшън-трилъра The Bricklayer (букв. прев: "Зидарят“).

На режисьорския стол на лентата ще застане Рени Харлин, когото зрителите познават от работата му по "Умирай трудно 2", а в главната роля ще видим американския актьор Арър Екхарт, който и преди си е сътрудничел с Бътлър в продукции като доходоносния франчайз "Код", пише "Монитор". 

Сценарият е написан по романа на Ноа Бойд "Beautiful and the Damned", като по него работят Мат Джонсън и писателката Хана Вег.

Снимка: БГНЕС

Харесайте страницата ни във Facebook ТУК


  • Последни
  • Четени
Любопитно виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички