Интубиран диригент, който се бори с Ковид-19 в американския щат Юта, свири на цигулка, за да благодари на медиците.
Изпълнението на 70-годишния пенсионер се превърна в сензация в социалните мрежи, а лекарите споделят, че музиката е създала радост в интензивното отделение.
Още по темата
В момента той е по-добре и се очаква лекарите скоро да махнат респиратора.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Тагове:
В съзнание е австриецът, който пострада във Велики Преслав
Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание
Сачева сезира ПАСЕ за враждебност към българите в РСМ
Международно признание: Postbank беше избрана за член на Консултативния AI форум към Европейската комисия
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Може ли да се прави лазерна епилация през лятото?
Защо децата си гризат ноктите?
Астрономи разгадаха мистерията на Уран: Леденият гигант крие водно ядро
Защо все още не сме открили извънземни? Три възможни обяснения
Мъск възражда идеята за антиматерията: Възможно ли е с този двигател да стигнем до звездите?
Какво да наблюдаваме в небето през юли: Еленова луна, Делта Аквариди, редки планетарни съединения
РИОСВ-Варна не откри замърсяване след сигнали за петно във Варненския залив
Лоши новини за Германия: Шлотербек приключи с Мондиала
Иван Иванов отпадна още в първия кръг на квалификациите при дебютното си участие при мъжете на турнира по тенис „Уимбълдън"
Техническият университет дари апаратура и оборудване на Дома във Виница
Британският премиер подаде оставка
„МФГ Инвест“ реализира две допълнителни инвестиции за над 50 хил. евро
Германската индустрия понижи очакванията си за растежа и настоя за спешни реформи
Испанският гуверньор: ЕЦБ трябва да бди за влиянието на цените на петрола върху заплатите
Тръмп се умори да въоръжава съюзниците на САЩ – Южна Корея излиза на сцената