Премиерът Бойко Борисов обяви, че е получил похвали от най-добрия български тенисист Григор Димитров за свършената работа в управлението на държавата.
"С Григор Димитров си говорих. Казва ми: “Ходих си до Хасково. Толкова промени има в тая държава", обяви лидерът на ГЕРБ на провеждащия се днес конгрес на партията.
Както е известно, Гришо в момента си е в България. Вчера той беше изловен да вдига скандал в центъра на София, след като на автомобила му беше поставена скоба, пише Gol.bg.
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
Славов пита: Как Невзоров е експулсиран и после е светкавично върнат в България?
Двама души починаха заради горещините в Испания
Жестокост: Намериха 8 убити малки кученца в село Вързулица
Народното събрание прие оставката на Делян Добрев
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Космическият телескоп „Нанси Грейс Роман“ на НАСА вече е във Флорида
Шишков за Баба Алино: Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство
Делян Добрев вече не е депутат
150 състезатели участваха в Международния турнир по плуване за ветерани във Варна
14 екипажа взеха участие в регата „Fair Play Cup 2026“ във Варна
Синоптиците издадоха жълт код за силни дъждове, бури с гръмотевици и градушки
ЕС готви банкова реформа до 2027 г. с цел да отключи милиарди за инвестиции
Семейство Тръмп се стреми да разшири имотната си империя в Европа
Иран и Оман започват преговори за управлението на Ормузкия проток
Петролът поевтинява още, все повече танкери преминават през Ормузкия проток*