Григор Димитров отпадна от най-очаквания турнир от Големия шлем - "Уимбълдън". Българинът отстъпи на французина Муте с 2:3 сета след пълен обрат.
Ядовете за най-добрия ни тенисист обаче не свършват дотук. Той ще трябва да заплати и глоба. Това стана ясно, след като е отказал да се яви на пресконференцията след петсетовата загуба снощи.
Според правилника, ако има заявен интерес от медиите към даден тенисист, той е длъжен да говори пред медиите.
Размерът на санкцията, която се удържа от наградния фонд на играча, ще бъде обявена по-късно от организаторите. Предполага се, че сумата ще е между 1000 и 3000 лири.
За поражението вчера Димитров взема 45 хиляди паунда преди облагането на сумата с местни данъци.
Снимка: Reuters
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК
От 2027: Нов механизъм за изчисляване на минималната работна заплата
За първи път евтанизираха дете под 12 години в Нидерландия
Рестарт: Съдът реши делото срещу Петков и Божанов да се гледа по същество
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Рани от залежаване в напреднала възраст – защо обездвижването уврежда кожата?
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
SpaceX доминира в космоса и се насочва към изкуствения интелект
Рядко небесно явление: Марс преминава през звездния куп Плеяди
Любопитно: Земни патогени оцеляват при марсиански условия
Астронавти ще ремонтират роботизираната ръка на МКС в открития космос
Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Румен Радев: Дефицитът ще бъде доста над 3%
Варненски райони остават без вода днес
Има задържан във връзка с трите трупа в Угърчин
Шофьор с 2,87 промила блъсна три коли в центъра на Варна и размаха пистолет
БФБ е дерегистрирала акциите на "Арома"
Южнокорейският индекс Kospi се възстанови с над 3% след разпродажбите
Производителят на танкове KNDS се готви за IPO във Франкфурт и Париж
Планови ремонти оскъпяват газа за България през юли