Честванията на Деня на Независимостта в столицата включват и изложение на бойна техника до Министерството на отбраната в София.
Гражданите успяха да разберат повече и да се докоснат до военна техника. Сред изложените машини и оръжия бяха бронирана машина "Хамър", бойни бронирани колесни машини "Командо", "Гардиан" и "Пустинна котка", картечници и гранатомети също бяха изнесени пред сградата военното министерство.
Изложението е част от инициативата "Това сме ние", с която Министерството на отбраната цели да популяризира военната служба.
Уютен дом със скандинавски интериор
ГЕРБ: Предлагат ни бюджет от времето на Жан Виденов
ЦСКА взе Стефано Сенси, бивш играч на Интер
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Индия отваря ключова ракетна технология за частния сектор
Защо Европа се затопля два пъти по-бързо от останалия свят?
НАСА планира да потопи МКС в океана, експерти алармират за екологични рискове
Какво ни очаква до 2035 г. според предсказанията на Никола Тесла
Дете падна в шахта в София
Златото падна под 4000 долара за тройунция за първи път от ноември
Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Нестеров стигна четвъртфинал в Пловдив
Палмите в центъра на Варна са сред най-студоустойчивите растения в света
Фонд на фондовете избира банка за посредник в управлението на 113 млн. евро за фирмите
Как вижда икономиката на Китай премиерът Ли Цян
Марк Рюте - мост между европейците и Доналд Тръмп
Страните от Залива може бързо да възстановят някои щети от конфликта в Близкия изток