Хофенхайм разби победната серия на Байерн

Отборите завършиха 3:3

30.03.2014 | 14:42 Редактор: Елена Кирилова

Байерн Мюнхен и Хофенхайм завършиха 3:3 в истински спектакъл от 28-ия кръг на германската Бундеслига, който се игра на стадион "Алианц Арена".

Двата отбора с най-силните атаки в Бундеслигата този сезон сътвориха вихрушка от голове през първата част. Хофе поведе чрез Модест, но Байерн набързо обърна след двата гола на Писаро и попадението на Шакири.

Точно преди почивката гостите върнаха интригата. Сеад Салихович изпълни чудесен пряк свободен удар и не остави шансове на резервния вратар на шампионите Щарке.

Четвърт час преди края на редовното време напористите гости успяха да изравнят чрез Роберто Фирмино. Към края на мача и двата тима направиха страхотни пропуски.

Така серията от 19 поредни победи на Байерн в Бундеслигата приключи, но тимът няма загуба в 53-и пореден двубой в шампионата.