Columbus Blue Jackets с втора победа за сезона в НХЛ

Капитанът на домакините Рик Неш откри резултата само 2.33 минути след началото на двубоя.

31.10.2011 | 09:11 Редактор: Ваня Симонска

Columbus Blue Jackets се наложи с 3:1 като домакин на Anaheim Ducks в среща от Националната хокейна лига на Съединените американски щати и Канада.
Стив Мейсън направи 19 спасявания, а новобранецът Раян Джонсън вкара победния гол за Columbus Blue Jackets при успеха над Anaheim Ducks с 3:1. Двубоят се игра в  “Нейшънуайд Арена” в Кълъмбъс. Капитанът на домакините Рик Неш откри резултата само 2.33 минути след началото на двубоя. Патиците върнаха попадението много бързо, а голът за 1:1 вкара Боби Раян. Две минути преди почивката Джонсън вкара за 2:1. Крайното 3:1 оформи защитникът Федон Тютин.
Columbus заема последното 15-то място в Западната конференция с 2 победи и 9 загуби. Anaheim са единадесети с пет успеха и също толкова поражения.