Победа в още два гейма класира волейболния ни тим на финалите

Билетите за мача са продадени още в началото на седмицата като очакванията са публиката да надвиши 6000 души.

01.07.2011 | 15:59 Редактор: Мариета Иванова

Днес българският национален отбор по волейбол излиза за втори път като домакин срещу Русия в мач от група „Б” на Световната лига. Вчера възпитаниците на Радостин Стойчев отбелязаха победа над руските волейболисти с 3:1 гейма (25:22, 18:25, 30:28, 25:20). Победа в още два гейма ще осигури на националния тим участие на финалите в Полша. Това стана ясно след като Сърбия загуби с 0:3 гейма втория си мач срещу Аржентина. Билетите за мача в петтък са продадени още в началото на седмицата като очакванията са публиката да надвиши 6000 души. На трибуните ще бъдат и президентът Георги Първанов, както и министрите на спорта и отбраната - Свилен Нейков и Аню Ангелов.