Най-новият дом на BMW и MINI в България – “М Кар София“, отпразнува 1 година откакто за пръв път отвори врати на 19 октомври 2017 година. В петък, на 19 октомври дилърството отбеляза първия си рожден ден заедно със своите клиенти и като комплимент за тях организира специална вечерна дегустация на вина.
През първата си година „М Кар София“ успя да отговори на високите очаквания на своите партньори и клиенти, като се утвърди на пазара с професионалното и качествено обслужване, което предлага. За толкова кратко време дилърството постигна много – откри онлайн магазин, чрез който още повече се доближи до потребителите. Електронният магазин на „М Кар София“ е единственият у нас, който продава резервни части онлайн и предлага пълната гама BMW, MINI аксесоари & Lifestylена на изплащане.
Паралелно с това, през годината “М Кар София“ организира редица активности както в автосалона, така и извън него, за да даде възможност на клиентите да се докоснат до любимите си автомобили. Пред дилърството беше даден стартът на най-новото и запомнящо се събитие на BMW за феновете на любимата марка и серия М – The M Weekend. „М Кар София“ бе в центъра и на някои от най-елегантните и важни събития в столицата, съобщиха от компанията.
В автосалона през пролетта се проведоха престижните награди в сферата на недвижимите имоти – третото издание на „Годишни награди на Imoti.bg”, а преди броени дни дилърството стана домакин и на ежегодната Баварска вечер и посрещна всички членове на Германо-Българската индустриална търговска камaра. В елегантната атмосфера на „М Кар София“ беше даден старт и на кино-литературния фестивал CineLibri. Това са само част от събитията, чрез които новият дом на BMW и MINI отвори вратите си широко както за всички любители на висококачествените и премиум aвтомобили, така и за ценителите на луксозни изживявания.
„М Кар София“ е петото оторизирано BMW-дилърство от семейството на „М Кар Груп“ в България, благодарение на което е и максимално близо до клиентите из цялата страна. „М Кар Груп“ разполага с дилърства и в Пловдив, Варна и Плевен, като през октомври миналата година за пръв път отвори врати и най-новия дом на BMW и MINI в София – „М Кар София“. Той се намира на едно от най-оживените места в София - на бул. „Черни връх“ №53 и е разположен върху 11 000 кв. м обща площ. Дилърството се издига на 4 етажа и е сертифицирано по най-новите стандарти на BMW Group.
„М Кар София“ предлага пълна гама услуги – продажби на нови и употребявани автомобили, сервиз, тенекеджийни и бояджийни ремонти, както и финансови услуги, отговарящи на всички стандарти на производителя за последните модели BMW, BMW M, BMW i и MINI.
В модерния и стилен интериор на дилърството се помещават актуалните модели BMW, BMW i, BMW M и MINI, пълната гама BMW Lifestylе & аксесоари, както и механичен сервиз и авторепаратура. Сервизният център разполага с оборудване за диагностика, обслужване и ремонт на всички модели BMW, BMW i, BMW M и MINI автомобили, тенекеджийски и бояджийски услуги. В „М Кар София“ може да бъде намерена и пълната гама BMW и MINI аксесоари & Lifestylе, отговарящи на най-високите изисквания и вкусове.
Здравословно хранене в горещото време: 8 съвета, които да спазвате
Мат Деймън разкри тайната на почти 50-годишната си дружба с Бен Афлек
9 причини за трудно отслабване при калориен дефицит
Ранното излагане на захар се свърза с повишен риск от депресия и тревожност по-късно в живота
Младите донорски яйцеклетки не компенсират напълно стареенето на матката
Ухапвания от насекоми през лятото при децата
Екипи на РЗИ ще активират мобилното приложение „еЗдраве“ в цялата страна
Учени: Човешката еволюция изостава драстично, а причина за това е AI
Ракета на SpaceX се е насочила към Луната: Очаква ли ни зрелищен сблъсък през август?
Венера се оказа „жива“ планета: учени откриха неочаквано движение
Астронавти на НАСА може да останат завинаги на Луната след историческото кацане
Все повече шофьори избягват посещението при автомонтьор
Вижте защо не трябва да зареждате телефона си от USB портове в колата
Чист ли е въздухът във Варна? Проверете онлайн в реално време
29 422 фиша и 3044 акта написа КАТ за седмица
България отново е в топ 3 по инфлация в ЕС
Американските индекси отчитат седмични спадове заради разрастващата се война в Близкия изток
Кинокритик: Малките филми показаха на големия Холивуд силата на разказа
Опозиционата консервативна полска партия PiS се разцепи
Илияна Йотова ще се кандидатира за президент на изборите през есента