Леванте и Еспаньол завършиха 2:2

18.04.2015 | 13:49 Редактор: Ваня Симонска

Леванте и Еспаньол завършиха 2:2 в мач от 31-я кръг на Примера дивисион. Двата отбора играха равностойно като създадоха множество голови ситуации.

Резултатът бе открит още в 18-ата минута в полза на гостите, когато точен бе Лукас Васкес. Радостта на "лос перикитос" обаче бе кратка, тъй като само три минути по-късно Леванте изравни. Жуниор Симао засече топката с глава след центриране от корнер и вкара за 1:1. В продължението на първата част на срещата Еспаньол отново поведе,  а попадението реализира Фелипе Кайседо. В 87-ата минута домакините успяха да стигнат до точката като заслуга за това имаше Виктор Касадесус, който оформи крайното 2:2.

След този мач Еспаньол е на 8-о място във временното класиране с 42 точки, докато Леванте е в зоната на изпадащите - 18-и.