Програмата за Събота 29.04.2017

  • 06:00 VIB /п./
  • 06:30 Клик /п./
  • 07:25 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Новините ON AIR
  • 08:20 Днес в събота с Бойка Делиева
  • 09:00 Новините ON AIR
  • 09:20 Днес в събота с Бойка Делиева
  • 10:00 Новините ON AIR
  • 10:30 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:30 Новините ON AIR
  • 12:00 Как станах руснак – комедиен сериал
  • 12:30 Мамчета – комедиен сериал
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Сянката на Елена – семеен сериал
  • 15:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов
  • 15:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:00 Игри на ума - филм
  • 16:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 20:00 Трофейна съпруга – комедия, Франция, 2010 г.; режисьор: Франсоя Озон; в ролите: Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Сесил Дьо Франд, Жереми Рение, Жюдит Годреш
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Операция „Тежка вода“ – исторически сериал
  • 22:50 88 минути – трилър, криминален, драма, САЩ, Германия, Канада, 2007 г.; режисьор: Джон Авнет; в ролите: Ал Пачино, Уилям Форсайт, Алисия Уит, Дебора Кара, Лили Собиески Собиески
  • 00:40 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 01:40 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 02:40 Дзенга
  • 03:00 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:00 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 05:00 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./

Програмата за Неделя 30.04.2017

  • 06:00 Характери /п./
  • 06:30 Клик /п./
  • 07:25 Пес патрул - анимация
  • 08:00 Новините ON AIR
  • 08:20 Днес в неделя с Бойка Делиева
  • 09:00 Новините ON AIR
  • 09:20 Днес в неделя с Бойка Делиева
  • 10:00 Новините ON AIR
  • 10:30 Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 11:30 Новините ON AIR
  • 12:00 Как станах руснак – комедиен сериал
  • 12:30 Мамчета – комедиен сериал
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Сянката на Елена – семеен сериал
  • 15:00 VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Характери – неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Игри на ума - филм
  • 16:30 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 20:00 Дъщерята на ясновидката – семеен, приключенски, Дания, 2015 г.; режисьор: Кенет Кайнц; в ролите: Мария Боневи, Петер Плаугборг, Якоб Офтебро, Елан Хайд, Лаура Бро
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Трето не ни е дадено – историческа драма
  • 22:50 Линията – екшън, криминален, драма, САЩ, Мексико, 2009 г.; режисьор: Джеймс Котен; в ролите: Анди Гарсия, Рей Лиота, Исай Моралес, Арманд Асанте, Дани Трехо
  • 00:20 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 01:20 Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 02:20 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 03:20 Дзенга
  • 03:30 VIB /п./
  • 04:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Понеделник 01.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Великите - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
  • 14:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 23:50 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 00:50 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
  • 03:00 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
  • 04:00 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:30 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 05:00 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Вторник 02.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Великите - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 14:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 14:30 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Тамплиерите – исторически сериал
  • 23:10 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 00:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 01:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
  • 03:00 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 05:00 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Сряда 03.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Великите - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 VIB /п./
  • 14:00 Характери /п./
  • 14:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Тамплиерите – исторически сериал
  • 23:10 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./ 00:00 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
  • 01:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
  • 03:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 04:00 VIB /п./
  • 04:30 Характери /п./
  • 05:00 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Четвъртък 04.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Великите - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:30 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Тамплиерите – исторически сериал
  • 23:10 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 00:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 01:00 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 03:00 Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 04:00 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Петък 05.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Великите - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 14:30 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:10 Време за кино класика: Белият Бим – Черното ухо, 1 част – драма, Русия, 1970 г.; режисьор: Станислав Ростоцки; в ролите: Вячеслав Тихонов, Ирина Шевчук, Валентина Владимирова, Миахил Дадико, Иван Рижов, Миахил Зимин
  • 23:50 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 01:40 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Симеон Белев и Константина Живова /п./
  • 03:30 Характери /п./
  • 04:00 Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 05:00 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./

Програмата за Събота 06.05.2017

  • 07:00 Клик /п./
  • 07:30 VIB /п./
  • 08:00 Новините ON AIR
  • 08:20 Днес в събота с Бойка Делиева
  • 09:00 Новините ON AIR
  • 09:20 Днес в събота с Бойка Делиева
  • 10:00 Новините ON AIR
  • 10:30 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:30 Новините ON AIR
  • 12:00 Как станах руснак – комедиен сериал
  • 12:30 Мамчета – комедиен сериал
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Сянката на Елена – семеен сериал
  • 15:00 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов
  • 15:30 Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 16:00 Игри на ума - филм
  • 16:30 Q&A – отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50 Последният крал – екшън, приключенски, Норвегия, 2015 г.; режисьор: Нилс Гауп; в ролите: Андерс Далберг, Якоб Офтебро, Пол Хаген, Торбьорн Хар, Бенджамин Хелстад
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Трето не ни е дадено – историческа драма
  • 22:50 Лопе де Вега – исторически, драма, Бразилия, Испания, 2010 г.; режисьор: Андруча Уедингтън; в ролите: Соня Брага, Луис Тосар, Алберто Аман, Лионор Уорлинг
  • 00:40 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 01:40 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 02:40 Дзенга
  • 03:00 Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 04:00 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 05:00 VIB /п./

Програмата за Неделя 07.05.2017

  • 06:00 Медиите ON AIR – предаване за медии и личности с Доника Ризова /п./
  • 07:00 Клик /п./
  • 07:30 Характери /п./
  • 08:00 Новините ON AIR
  • 08:20 Днес в неделя с Бойка Делиева
  • 09:00 Новините ON AIR
  • 09:20 Днес в неделя с Бойка Делиева
  • 10:00 Новините ON AIR
  • 10:30 Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 11:30 Новините ON AIR
  • 12:00 Как станах руснак – комедиен сериал
  • 12:30 Мамчета – комедиен сериал
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Сянката на Елена – семеен сериал
  • 15:00 VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30 Характери – неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00 Игри на ума - филм
  • 16:30 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 19:50 16 пресечки – екшън, трилър, САЩ, Германия, 2006 г.; режисьор: Ричард Донър; в ролите: Брус Уилис, Мос Деф, Дейвид Морз, Джени Стърн
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Трето не ни е дадено – историческа драма
  • 22:50 Рамбо 4 - екшън, трилър, САЩ, Германия, 2008 г.; режисьор: Силвестър Сталоун; в ролите: Силвестър Сталоун, Джули Бенц, Матю Марсдън, Греъм Мактавиш, Рей Галегос
  • 00:30 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
  • 01:30 Видимо и невидимо с Калин Манолов /п./
  • 02:30 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 03:30 VIB /п./
  • 04:00 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:00 Опорни хора – изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:00 Директно /п./

Програмата за Понеделник 08.05.2017

  • 06:30 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
  • 10:30 Новините ON AIR
  • 10:40 Клик – комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40 Глухар – криминален сериал /п./
  • 12:30 Семена от древността - филм
  • 13:00 Новините ON AIR
  • 13:30 Необичайните заподозрени – недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов /п./
  • 14:30 Брюксел 1 – предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30 Новините ON AIR
  • 16:00 Сърцето на самурая – исторически сериал
  • 17:30 Новините ON AIR
  • 17:50 Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30 Новините ON AIR
  • 19:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50 Одисей - исторически сериал
  • 20:40 Довереникът – исторически сериал
  • 21:30 Новините ON AIR
  • 22:00 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
  • 23:00 Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 23:50 Видимо и невидимо – коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 00:50 България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев /п./
  • 03:00 Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева/п./
  • 04:00 Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 04:30 Колела – автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 05:00 Гол – спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 06:00 Директно /п./