Ще излязат ли и миньорите на протест?

Коментар на Владимир Топалов от КТ „Подкрепа“ и Валентин Вълчев от КНСБ.

13.11.2013 • 15:26
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger
Ще излязат ли и миньорите на протест?
Ще излязат ли и миньорите на протест?
  • Последни
  • Четени
Предавания виж всички Виж всички
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички