Скандално видео, заснето в Спешното отделение на държавната болница в Бургас, предизвика вълна от недоволство в социалните мрежи. На кадрите се вижда как жена е в тежко състояние пред лекарските кабинети, но за да я прегледат, от болницата ѝ искат пари.
На видеото се вижда как жена със симптоми на сърдечен пристъп лежи пред спешния кабинет и няма кой да я прегледа. Двамата младежи, които са заснели клипа, повтарят, че лекарите искат пари за преглед.
Д-р Светослав Тодоров често дава дежурства в Спешния център. Казва, че клипът е манипулативен, а подадена жалба няма.
Медикът допълва, че само 5 минути след това жената е била прегледана.
Вижте повече в репортажа!
Харесайте страницата ни във Facebook ТУК.
14-годишно дете колабира на връх "Ботев"
Религията се връща в училища в САЩ, но много са против
Петкова: Посоката, в която управляващите тласкат страната, е един омагьосан кръг
В кадър: "Славия" изпрати в последния им път двете деца, загинали на "Тракия"
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Европейско-китайската мисия Smile достигна работна орбита
Rocket Lab изстреля десетия сателит на Synspective
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
От 1 автуст допълнителни лаборатории ще изследват пробите на шофьорите за наркотици
18-годишен шофьор загина в катастрофа
Германия отчете най-топлата си нощ
Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Треската за имоти в Дубай се охлажда, но продавачите не свалят цените
Притисната от войната Украйна не просто модернизира енергетиката си, а я изгражда наново
Русия трупа дългове заради все по-големите разходи за войната в Украйна
Валута vs пари: Разликата, която повечето хора не разбират