Треньорът на "Локомотив" (Пловдив) Душан Косич изрази смесени чувства, като сподели, че е щастлив от играта на отбора си във финала за купата, но е силно разочарован от неговия завършек.
Срещата завърши 1:1 след 120 минути игра, наложи се да направи и две принудителни смени, но при дузпите пропуски на Димитър Илиев и Запро Динев ги лишиха от трофея.
"Казах, че детайлите ще определят всичко. Имаше страхотна атмосфера и за двата отбора. Оценявам какво направиха нашите привърженици и съжалявам, че не ги зарадвахме. Момчетата се потрудиха здраво и искахме да сме победители, но явно ще бъде следващия път", коментира той.
Тъй като носителят на Купата на България се класира за турнира Лига Европа, Локомотив (Пловдив) ще трябва да се опита да стигне до УЕФА през първенството.
Четете повече в gol.bg.
Британецът, който прекоси Сибир пеша и в крайна сметка беше хвърлен в затвора
Анчев за "Калашниците": Трябва проверка в оперативните служби на МВР
Даниела Везиева: Крайно време е да не лъжем повече за бюджета
Ноцебо ефект – когато страхът от лекарството поражда реални оплаквания
Камелия Стоянова: Подкрепяме психологически и близките на децата с рак
Синдром на руминацията – неволно връщане на несмляна храна в устата
Какво е важно при първото къпане на бебето вкъщи?
SOLAR-1 започна своята мисия за наблюдение на космическото време
Учени откриха най-древната вода на Земята: Каква е на вкус?
Роботизираният влекач LINK е готов да спаси телескопа Swift от падане в атмосферата
Мъртво море, едно от чудесата на планетата, изчезва с плашеща скорост
Старо месо неясно откъде и негодно сухо мляко от Украйна на масата на българина
Гърция продължава да бъде сред най-предпочитаните туристически дестинации за европейците
Съдиите заработват добре на световното
Все повече деца се пристрастяват към телефоните от ранна детска възраст
България търси повече туристи от Германия, Австрия и Швейцария с по-добри хотели и повече полети
Силното представяне на SpaceX и сделката с Иран оцветиха в зелено щатските индекси
Кадър на деня за 15 юни
Анализатор: В идните години големите компании по-дълго ще остават непублични
В България има работещи 320 вятърни турбини