10 от "Добруджа" сломиха "Монтана" с дузпа в битката за оцеляване

Добричлии вкараха още в осмата минута и удържаха преднината си

21.02.2026 • 14:28 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

"Добруджа" победи с минималното 1:0 "Монтана" в мач от 22-ия кръг на efbet Лига.

Валду Те отбеляза единственото попадение в осмата минута от дузпа.

Домакините близо почти половин час бяха с човек по-малко, но въпреки това успяха да запазят резултата в своя полза.

Домакините са на 15-о място с 16, гостите са последни с 15 точки.

Вижте повече във видеото.

Снимка: facebook


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички