"Черно море" спря "Лудогорец" за радост на "Левски"

"Моряците" и разградчани завършиха 0:0 във Варна

02.11.2025 • 19:55 Редактор:
Сподели във Facebook Изпрати в Mesanger Изпрати в Mesanger

"Черно море" и "Лудогорец" не успяха да си отбележат гол и завършиха при нулево равенство. 

Срещата се проведе на стадион "Тича" във Варна.

И двата тима имат по 24 точки, като "Лудогорец" заема третото място благодарение на по-добрата си голова разлика, докато "Черно море" е четвърти. 

Разградският отбор продължава да се представя под очакванията през есента, като в последните си седем двубоя има само една победа – постигната в четвъртък срещу "Черноморец" Бургас с 3:2 в турнира за Купата. 

В този период "орлите" записаха две загуби в Лига Европа, една в шампионата и две равенства. Последният им успех в Първа лига датира от 28 септември, когато надвиха "Монтана" с 3:0, след като съперникът остана с човек по-малко.

В следващия кръг "Черно море" ще гостува на ЦСКА 1948 в неделя, а "Лудогорец" ще пътува до Унгария за сблъсък с "Ференцварош" в четвъртък, преди да приеме "Арда" на 9 ноември.

Вижте повече във видеото.

Снимка: Lap.bg


  • Последни
  • Четени
Четени виж всички Виж всички
Последни новини виж всички Виж всички