ЦСКА 1948 тресна с 2:0 "Крумовград" в среща от предпоследния кръг от родната Първа лига. Попаденията за "червените" забиха Куфре Ета и Борис Димитров. Загубата пък застраши мястото на тима от Родопите в елита.
Така "червените" се изкачиха на десето място с 44 точки и две повече от "Септември", а "Крумовград" продължава да бъде застрашен от изпадане. "Крумовград" остана на 14-и място с 33 пункта и за момента е на позиция за плейоф срещу "Пирин" (Благоевград), но може и да се смъкне до директно изпадане.
Двата отбора бяха активни в атака и отправиха по три точни удара през първото полувреме, в което "червените" имаха предимство в притежанието на топката от над 70%. Най-чистото положение за домакините бе в 28-ата минута, когато 17-годишният халф Марто Бойчев не успя да преодолее Янко Георгиев при ситуация един на един.
"Крумовград" също имаше отлични положения, но веднъж Ерол Дост и на два пъти Каталин Ицу не успяха да вкарат.
Четете цялата статия в gol.bg.
Снимка: Lap.bg.
74 удара с камшик: Наказаха иранска певица, не е носила хиджаб ВИДЕО
И тримата работници на АПИ са с опасност за живота
Предупреждение за висок риск от пожари това лято
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Нидерландия разби Швеция с 5:1 на Мондиала
И тримата пострадали работници на АПИ са с опасност за живота
Седмичен хороскоп 22 юни - 28 юни 2026
Зеленски върна отличието "Орден на Белия орел" на Полша
Утре настъпва Астрономическото лято
Кадър на деня за 20 юни
Как ястребовата политика на централните банки влияе на пазарите на акции?
Преломен момент настъпва във войната в Украйна
Енергийният министър очаква споразумението с "Боташ" да се предоговори до един-два месеца