34 000 билета са продадените билети до 9:00 часа на 19 май за финала на Купата на България между отборите на "Лудогорец" и ЦСКА, който ще се играе на 22 май на Национален стадион "Васил Левски".
В тази връзка Българската професионална футболна лига пусна допълнителни билети за блок 21 на Сектор Б, които са с цена 20 лева. Те вече са в продажба.
"БПФЛ обръща внимание, че привърженици, носещи отличителни знаци (атрибути) на единия отбор, няма да бъдат допускани до секторите, определени за фенове на другия отбор, независимо дали разполагат с валиден билет за съответния сектор", съобщиха от БПФЛ.
Достъп на лица под 18 години
"Българската професионална футболна лига напомня на желаещите да присъства на трибуните, че според българското законодателство, следва да имат готовност да представят лична карта на органите на реда. Непълнолетни лица (до 18-годишна възраст) задължително трябва да бъдат придружавани от възрастен гражданин с попълнена декларация за придружител и да подготвите преди мача", допълват от БПФЛ.
Снимка: Lap.bg.
Човечеството губи човешкия си облик
Зендая и Сидни Суийни на нож заради Том Холанд
Синът на Гуинет Полтроу и Крис Мартин стана на 20 г.
Как се поставя диагнозата менингит?
Сърбеж в интимната област - каква може да бъде причината?
Великденче – действа противовъзпалително и облекчава кашлица
Микоза на ноктите и честите грешки у дома
Скрит процес във водите на океаните затопля Земята
Нов екипаж от милиметрови червеи ще лети към МКС с важна мисия
Сателитни данни разкриват неочаквани факти за Земята
Има опасност за астронавтите от „Артемида II“ при навлизане в земната атмосфера
Дойде ли моментът за „пролетно продухване“ на колата?
По-ненадеждни ли са електромобилите и хибридите от конвенционалните автомобили?
Иванков, Кишишев и Тунчев идват за "Мача на Надеждата" в Бургас
Куче уби бебе
Лоши новини за Байерн: Звезда на тима с тежка контузия
S&P 500 затвори със спад, но отбеляза най-добрата си седмица от ноември
Тръмп заплашва Иран, докато Ванс пътува към Пакистан за мирни преговори
Потребителското доверие в САЩ спада до рекордно ниско ниво
Apple оглави световния пазар на смартфони въпреки спада в доставките