ЦСКА надигра "Крумовград", но загуби визитата си в "Коматево" с 0:1. Срещата бе част от последния 30-и кръг на редовния сезон в Първа лига.
Момчил Цветанов вкара единствения гол от дузпа в 53-ата минута. Интересното е, че първоначално Красен Георгиев не посочи бялата точка, но бе привикан и след помощта на VAR отсъди наказателния удар.
"Червените" (73% владеене на топката) отправиха цели 32 удара, девет от които точни. На два пъти гредите спасяваха домакините. "Крумовград" уцели вратата на софиянци само два пъти от общо шест стрелби.
Така "армейците" пропуснаха шанса да се изкачат на пета позиция в класирането преди началото на плейофите в първенството и ще влязат във втората фаза от шампионата на седмото място с 47 точки. "Крумовград", който ще е замесен в битката за оцеляване, изпревари "Локомотив" (Пловдив) и се изравни с "Локомотив" (София) на 12-ата позиция с по 30 точки.
Четете повече в gol.bg.
Снимка: lap.bg
Товарен влак падна от мост в Германия
Зелена светлина за излизането на България от „сивия списък" за пране на пари
Евакуираха президента на Коста Рика след взрив в незаконна минна зона
Десет души от Парагвай надиграха Турция с най-бързия гол на световните финали
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
Тъжна вест! Почина режисьорът на много от най-гледаните сериали в историята
Жега в цялата страна днес
Два влака се блъснаха в Лондон
Мачовете и спортът по ТВ днес (20 юни)
Виц на деня - 20 юни
Дефлацията на рисковата премия при петрола определя търговията на световните стокови борси
Сливането на SpaceX и Tesla ще направи Илон Мъск император
Израел и "Хизбула" са се съгласили с поредно споразумение за прекратяване на огъня
Испанците вече харчат половината си заплата за наем на жилище